Oliver Norburn
| Imię i nazwisko | Oliver Norburn |
|---|---|
| Data urodzenia | 26.10.1992 |
| Wiek | 32 |
| Wzrost | 185 cm |
| Waga | 82 kg |
| Wartość | 652 tys. € |
| Ranking (system Elo): | 61/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
| Data | Rozgrywki |
|---|
Nie mamy danych dla tego zawodnika.
| Imię i nazwisko | Oliver Norburn |
|---|---|
| Data urodzenia | 26.10.1992 |
| Wiek | 32 |
| Wzrost | 185 cm |
| Waga | 82 kg |
| Wartość | 652 tys. € |
| Ranking (system Elo): | 61/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
| Data | Rozgrywki |
|---|