Oliver Norwood
| Imię i nazwisko | Oliver Norwood |
|---|---|
| Data urodzenia | 12.04.1991 |
| Wiek | 34 |
| Wzrost | 175 cm |
| Waga | 76 kg |
| Wartość | 1.27 mln € |
| Ranking (system Elo): | 72/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
| Data | Rozgrywki |
|---|
Nie mamy danych dla tego zawodnika.
| Imię i nazwisko | Oliver Norwood |
|---|---|
| Data urodzenia | 12.04.1991 |
| Wiek | 34 |
| Wzrost | 175 cm |
| Waga | 76 kg |
| Wartość | 1.27 mln € |
| Ranking (system Elo): | 72/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
| Data | Rozgrywki |
|---|