Omar Colley
| Imię i nazwisko | Omar Colley |
|---|---|
| Data urodzenia | 24.10.1992 |
| Wiek | 33 |
| Wzrost | 191 cm |
| Waga | 80 kg |
| Ranking (system Elo): | 68/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
| Data | Rozgrywki |
|---|
Nie mamy danych dla tego zawodnika.
| Imię i nazwisko | Omar Colley |
|---|---|
| Data urodzenia | 24.10.1992 |
| Wiek | 33 |
| Wzrost | 191 cm |
| Waga | 80 kg |
| Ranking (system Elo): | 68/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
| Data | Rozgrywki |
|---|