Abdoulie Manneh
| Imię i nazwisko | Abdoulie Manneh |
|---|---|
| Data urodzenia | 29.09.2004 |
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 179 cm |
| Waga | 75 kg |
| Ranking (system Elo): | 68/100 |
| Pozycja : | Napastnik |
| Data | Rozgrywki |
|---|
Nie mamy danych dla tego zawodnika.
| Imię i nazwisko | Abdoulie Manneh |
|---|---|
| Data urodzenia | 29.09.2004 |
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 179 cm |
| Waga | 75 kg |
| Ranking (system Elo): | 68/100 |
| Pozycja : | Napastnik |
| Data | Rozgrywki |
|---|