Robin Jansson
| Imię i nazwisko | Robin Jansson |
|---|---|
| Data urodzenia | 15.11.1991 |
| Wiek | 34 |
| Wzrost | 187 cm |
| Waga | 87 kg |
| Wartość | 2.38 mln € |
| Ranking (system Elo): | 80/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
| Data | Rozgrywki |
|---|
Nie mamy danych dla tego zawodnika.
| Imię i nazwisko | Robin Jansson |
|---|---|
| Data urodzenia | 15.11.1991 |
| Wiek | 34 |
| Wzrost | 187 cm |
| Waga | 87 kg |
| Wartość | 2.38 mln € |
| Ranking (system Elo): | 80/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
| Data | Rozgrywki |
|---|