Roman Zobnin
| Imię i nazwisko | Roman Zobnin |
|---|---|
| Data urodzenia | 11.02.1994 |
| Wiek | 31 |
| Wzrost | 182 cm |
| Waga | 77 kg |
| Wartość | 3.9 mln € |
| Ranking (system Elo): | 62/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
| Data | Rozgrywki |
|---|
Nie mamy danych dla tego zawodnika.
| Imię i nazwisko | Roman Zobnin |
|---|---|
| Data urodzenia | 11.02.1994 |
| Wiek | 31 |
| Wzrost | 182 cm |
| Waga | 77 kg |
| Wartość | 3.9 mln € |
| Ranking (system Elo): | 62/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
| Data | Rozgrywki |
|---|