Zdjęcie Krzysztof Gajdur
Autor:Krzysztof GajdurDodano:
Zdjęcie Krzysztof Gajdur
Autor:Krzysztof GajdurDodano:
Obrazek newsa : Euro U19: Nieudany początek Polakówfot. UEFA/Twitter

Reprezentacja Polski rozpoczęła Euro U19 od porażki. Podopieczni Marcina Brosza w pierwszym spotkaniu tego turnieju przegrali z Portugalią 0:2. 

Różnica poziomów

To, że jesteśmy słabsi od reprezentacji Portugalii było widać już na początku spotkania. Niestety już w 4. miniucie straciliśmy gola, gdy dośrodkowanie z rzutu wolnego świetnie wykorzystał Gabriel Bras. Niestety podopieczni Marcina Brosza nie potrafili znaleźć sposobu na odpowiedź i praktycznie nie zagrażali bramce Portugalczyków. Do przerwy więc wynik się nie zmienił, ale po przerwie niestety nie było lepiej. Spotkanie wyglądało tak, jakby to rywale mieli odrabiać straty, bo widzieliśmy ataki tylko z ich strony, a z naszej rozpaczliwą defensywę. W 60. minucie kosztowało nas to stratę drugiego gola. Hugo Felix łatwo minął dryblinigem naszych defensorów, wyszedł z Oliwierem Zychem sam na sam i pewnym uderzeniem go pokonał. Ostatecznie do końca spotkania nic się już nie zmieniło, przegraliśmy 0:2 i na rozpoczęcie turnieju na głowę drużyny Marcina Brosza został wylany kubeł zimnej wody. 

W czwartek z Maltą

Biało-czerwoni będą mogli szybko się zrehabilitować i poprawić swoje, a także kibiców humory. W czwartek zagrają z gospodarzami turnieju, Maltą. 

Inne Portugalia Polska Uefa euro u19 malta 2023

Komentarze użytkowników

    Popularne tematy