Zdjęcie Sebastian Nowak
Autor:Sebastian NowakDodano:
Zdjęcie Sebastian Nowak
Autor:Sebastian NowakDodano:
Obrazek newsa : Glasner: To byl cudowny wieczórTwitter @eintracht_eng

Piękny sen Eintrachtu trwa.

Wielki finał

Po wyeliminowaniu w wielkim stylu Barcelony, Eintrachtowi przyszło zmierzyć się w dwumeczu z West Hamem United, z którego niemiecka ekipa wyszła zwycięsko, wywalczając sobie tym samym miejsce w finale Ligi Europy. Rywalem Orłów będzie szkockie Rangers, a sam finał odbędzie się 18 maja w Sewilli. 

Glasner szczęśliwy

W pomeczowej wypowiedzi trener Eintrachtu Oliver Glasner pochwalił swoją drużynę za postawę w defensywie oraz zdradził, w jaki sposób wraz ze sztabem zmotywowali piłkarzy do lepszej gry:

- Niesamowite, co ta drużyna znowu zrobiła! West Ham rzucił wszystko, żeby zbalansować grę. Pierwsza faza była bardzo trudna, bo rywali przerażało widmo odpadnięcia, a mimo to zagraliśmy naprawdę dobrze i zdobyliśmy gola. W drugiej połowie broniliśmy się przed długimi piłkami i stałymi fragmentami na wszystkie możliwe sposoby.

- Powiedzieliśmy piłkarzom: Nie wiem, czy jesteście najlepszymi zawodnikami i czy my jesteśmy najlepszymi trenerami. Wiem natomiast, że stanowimy wyjątkową grupę ludzi i wspólnymi siłami możemy osiągnąć wielkość. To był piękny wieczór.

Liga Europy Liga europy Eintracht frankfurt

Komentarze użytkowników

    Popularne tematy