

Wilfredo Leon potwierdził niepokojące wieści medialne.
Złe wieści
Polskie media już podawały niepokojące informacje na temat stanu zdrowia Wilfredo Leona. Reprezentant Polski doznał kontuzji, z którą walczył już od jakiegoś czasu. Niestety, przeszkadzała mu na tyle iż musiał poddać się operacy lewego kolana. Teraz czekają go rehabilitacje, a ich czas trwania prawdopodobnie wyklucza go z udziału na mistrzostwach świata.
Potrzebna przerwa
'Jak pewnie wiecie, przez ostatnie trzy miesiące zmagałem się z bólem tuż pod moim lewym kolanem. Po konsultacji ze specjalistami ze Szwecji, Polski oraz Włoch stało się jasne, że będę potrzebować operacji. Jest ona zaplanowana na przyszły tydzień, a czas rehabilitacji wynosi od półtora do trzech miesięcy' - czytamy w poście siatkarza.
'Z powodu zabiegu jestem zmuszony opuścić rozgrywki Ligi Narodów, a mój występ w tegorocznych Mistrzostwach Świata stoi pod dużym znakiem zapytania. To dla mnie bardzo ciężki moment, ponieważ zawsze robię wszystko co w mojej mocy, by unikać urazów' - napisał w dalszej części Leon.
'Wiem, że gdybym teraz wrócił do treningów z reprezentacją, byłoby to niezwykle bolesne, a także zbyt ryzykowne dla rozwoju mojej kariery. Wierzę, że wrócę silniejszy i będę gotowy do walki o trofea w nadchodzących turniejach' - zakończył zawodnik.
Wyświetl ten post na Instagramie