La Liga: Problemy kadrowe nie odpuszczają Barcelonie. Kolejne kontuzje

Autor:Kamil GierobaDodano:
La Liga: Problemy kadrowe nie odpuszczają Barcelonie. Kolejne kontuzjecharnsitr / Shutterstock.com

FC Barcelona w niedzielę wysoko wygrała z Athletic Bilbao 4:0. Zwycięstwo okupiła jednak kontuzjami.

Skończyło się na strachu

Jeszcze w pierwszej połowie urazu doznał Gavi. Po zderzeniu z rywalem miał problemy z pachwiną. Klub na szczęście szybko spokoił, że osiemnastolatkowi po meczu nic poważniejszego nie dolegalo.

Przerwa defensora

Przerwę od gry będzie musiał mieć za to Sergi Roberto. Prawy obrońca pokazywał dobrą dyspozycję, nawet wpisując się na listę strzelców. W końcówce spotkania miał jednak niefortunną interwencję przy odbiorze piłki. Murawę opuszczał z pomocą lekarzy.

Klub w oficjalnym komunikacie przekazał, że prawy obrońca doznał zwichnięcia lewego ramienia. To oznacza, iż raczej wątpliwa jest jego gra przed mistrzostwami świata, które zaczną się za miesiąc. Barcelona ostatni mecz przed Mundialem gra 8 listopada z Osasuną.