Zdjęcie Adam Różański
Autor:Adam RóżańskiDodano:
Zdjęcie Adam Różański
Autor:Adam RóżańskiDodano:
Obrazek newsa : Oficjalnie: Lewandowski przejmuje RadomiakaRadomiak

Mariusz Lewandowski został nowym trenerem Radomiaka Radom.

Lewandowski powraca

Szkoleniowiec podpisał z radomskim kontrakt na dwa lata z opcją przedłużenia o jeszcze jeden sezon. Mariusz Lewandowski to były reprezentant Polski. W naszej kadrze zanotował 66 występów i strzelił 5 goli. Brał udział w mistrzostwach świata w 2006 roku i Euro 2008. Jako zawodnik występował m.in. w Zagłębiu Lubin czy ukraińskim Szachtarze Donieck, z którym zdobył Puchar UEFA czy pięciokrotnie sięgnął po mistrzostwo kraju. Jako trener pracował w Zagłębiu Lubin i Bruk-Bet Termalice Nieciecza.

Co dalej z Banasikiem?

- Dariusz Banasik od dziś nie jest trenerem pierwszego zespołu Radomiaka. Szkoleniowiec otrzymał propozycję pracy w nowej roli w naszym Klubie. Mamy nadzieję, że ją przyjmie - czytamy w komunikacie klubu.

Bonus bukmacherski

Załóż konto klienta na jednej ze stron bukmacherskich, skorzystaj z promocji powitalnej i typuj mecz Górnik Zabrze - Radomiak Radom. W ofercie wymienionych bukmacherów dostępny jest bogaty wybór zakładów przedmeczowych i zakładów live.

  • Zwycięstwo Górnika kurs 2.25 (Fortuna), 2.2 (LV BET), 2.29 (Betfan), 2.23 (Betclic), 2.20 (Totolotek), 2.25 (Superbet)
  • Remis 3.26 (Fortuna), 3.35 (LV BET), 3.20 (Betfan), 3.30 (Betclic), 3.20 (Totolotek), 3.25 (Superbet)
  • Zwycięstwo Radomiaka 3.45 (Fortuna), 3.37 (LV BET) 3.25 (Betfan), 3.35 (Betclic), 3.20 (Totolotek), 3.35 (Superbet)

Przewidziane są również bonusy dla stałych klientów:

» Załóż konto i odbierz 2720 PLN w Fortunie

» Załóż konto i odbierz 3353 PLN w LVBET

» Załóż konto i odbierz 200 PLN w Betclic

Ekstraklasa Radomiak radom Pko ekstraklasa Mariusz lewandowski

Komentarze użytkowników

    Popularne tematy