Mecze na żywo online, meczyki, sport live • Transmisje Online i TV | Mecze24.pl
  kasynos.online

  Puchar Świata w Planicy 2023 transmisja - gdzie oglądać skoki narciarskie w ten weekend?

  Puchar Świata w Planicy 2023 transmisja - gdzie oglądać skoki narciarskie w ten weekend?Fot. MaciejGillert / Shutterstock.com

  Nadchodzi ostatni weekend ze skokami narciarskimi w tym sezonie. W dniach 30.03 - 2.04 odbędzie się Puchar Świata w Planicy, który będzie transmitowany zarówno w telewizji, jak i online. Poniżej przedstawiamy harmonogram zawodów:

  • 30. marca - kwalifikacje, godz. 10:30,
  • 31. marca - pierwszy konkurs indywidualny, godz. 14:00,
  • 1. kwietnia - konkurs drużynowy, godz. 10:00,
  • 2. kwietnia - drugi konkurs indywidualny, godz. 10:00.

  Puchar Świata w Planicy: gdzie oglądać?

  Puchar Świata w Planicy fani skoków narciarskich mogą śledzić na żywo na kanałach telewizyjnych TVN i Eurosport 1. Możliwość oglądania transmisji z rywalizacji skoczków mają również internauci za pośrednictwem płatnych platform streamingowych player.pl oraz WP Pilot.

  Puchar Świata w Planicy: gdzie transmisja?

  Transmisja TV: TVN, Eurosport 1

  Transmisja online: WP Pilot, Player.pl, GONET TV

  Puchar Świata w Planicy transmisja online i stream za darmo

  Platforma player.pl oferująca transmisję z Pucharu Świata w Planicy udostępnia dla swoich użytkowników pakiet Eurosport Extra. Można go wykupić za 119 zł na rok, a także za 20 zł na miesiąc.

  Po opłaceniu subskrypcji w player.pl transmisję Pucharu Świata w Planicy można obejrzeć na komputerze, smartfonie, tablecie oraz wielu innych urządzeniach. Serwis player.pl dostępny jest w formie serwisu internetowego oraz aplikacji.

  » Oglądaj transmisję w Player.pl

  Puchar Świata w Planicy transmisja na żywo online

  Platforma WP Pilot udostępnia transmisję z Pucharu Świata w Planicy bezpłatnie. Transmisję z piątkowych, sobotnich i niedzielnych konkursów można oglądać po zarejestrowaniu konta. Kanał telewizyjny TVN dostępny jest w podstawowym pakiecie kanałów.

  WP Pilot oferuje ponadto rozszerzone pakiety z kanałami telewizyjnymi, do których dostęp można uzyskać po opłaceniu subskrypcji. Szczegóły oferty WP Pilot można sprawdzić na podanej poniżej stronie.

  » Oglądaj transmisję w WP Pilot

  Komentarze Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz