Wisła Kraków sprowadzi napastnika z przeszłością w Ligue 1?

Autor:Jakub ŚwiętekDodano:
Autor:Jakub ŚwiętekDodano:
Wisła Kraków sprowadzi napastnika z przeszłością w Ligue 1?Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com

Billel Omrani prowadzi rozmowy z Wisłą Kraków, według Gazety Krakowskiej zawodnik jest zainteresowany przejściem do Krakowa.

Walka o Ekstraklasę

Biała Gwiazda rundę wiosenną zaczęła od wygranego spotkania ze Stalą Rzeszów (2:1), podopieczni hiszpańskiego szkoleniowca obecnie zajmują czwarte miejsce ze stratą trzech punktów do drugiego GKS-u Tychy. Do małopolskiego zespołu trafili już Dejvi Bregu, Anton Cziczkan — trzecim zimowym nabytkiem ma być Karol Dziedzic z Garbarni Kraków, a tuż po nim do klubu ma przyjść wspomniany wcześniej Omrani.

30-letni napastnik za sobą ma występy w barwach Olympique Marsylii, gdzie w dziesięciu spotkaniach zdobył jedną bramkę oraz zanotował jedną asystę. Algierczyk może się popisać również trafieniem w Lidze Europy, w której bronił barw CFR Cluj. Wszystko będzie zależało od wymagań finansowych Omraniego. Przez ostatnie lata głównie występował w rumuńskim CFR Cluj, dla tej ekipy zdobył 47 bramek i zanotował 42 asysty w 209 spotkaniach, więc tę przygodę mógł zaliczyć do udanych.

źródło: Gazeta Krakowska

Ekstraklasa Wisła kraków Fortuna 1 liga Ekstraklasa Transfer Ligue 1 Billel Omrani

Komentarze użytkowników