Zdjęcie Adam Różański
Autor:Adam RóżańskiDodano:
Zdjęcie Adam Różański
Autor:Adam RóżańskiDodano:
Obrazek newsa : Zlatan podpisze nowy kontrakt z Milanem? Sky Sports

Istnieje duża szansa, że Zlatan Ibrahimović nie opuści Milanu w czerwcu. Klub z Mediolanu chce przedłużyć kontrakt ze szwedzkim napastnikiem. 

Nadal świetna forma

Mimo 40 lat Zlatan wciąż jest jedną z gwiazd Milanu. W ostatnią niedzielę znacznie pomógł klubowi w wygranej nad Romą, ponieważ zdobył gola, a także wywalczył rzut karny. Ostatecznie klub z Mediolanu wygrał 2:1 i nadal nie ustępuje nawet na krok Napoli. 

Bez podwyżki

Calciomercato podaje, że Szwed miałby przedłużyć kontrakt na takich samych warunkach jak teraz. Oznacza to, że zarabiałby 4 miliony euro rocznie. Portal dodaje, że Ibra świetnie czuje się w Mediolanie i chciałby tu zakończyć karierę. 

Występ na mundialu

Jednym z celów Szweda jest także występ na mundialu w Katarze, który odbędzie się w listopadzie 2022 roku. Trener Janne Andersson oczywiście popiera ten pomysł, ale Szwecja najpierw na mundial musi awansować, a to pewne jeszcze nie jest. 

źródło: goal.pl

Serie A Ac milan Serie a Zlatan ibrahimović

Komentarze użytkowników

    Popularne tematy