reklama
reklama

Speedway GP (Grand Prix na Żużlu) transmisje online i tv, mecze na żywo i za darmo - gdzie oglądać?

placeholderSpecjalna oferta dla nowych klientówOdkryj kod promocyjny u bukmachera i załóż konto
BONUSVIPZałóż konto

Speedway Grand Prix to najpopularniejsze zawody żużlowe na świecie. W cyklicznych zawodach spotykają się najlepsi żużlowcy z całego świata. Na naszej stronie znajdziesz szczegóły dotyczące transmisji Speedway Grand Prix na żywo. Gdzie oglądać Speedway Grand Prix na żużlu w tv i online? Czy dostępne są transmisje na żywo i za darmo?

Speedway Grand Prix na żużlu 2023. Gdzie oglądać? 

Wszystkie zawody Speedway Grand Prix na żużlu w sezonie 2023 pokaże na żywo serwis stremaingowy Player.pl. Grand Prix na żużlu, które obędą się w Polsce będzie można natomiast dodatkowo oglądać na bezpłatnym i ogólnodostępnym kanale TTV.

Speedway Grand Prix na żużlu 2023 transmisje

W ostatnich latach Speedway Grand Prix w Polsce można było oglądać na kanałach sportowych Canal+. Prawa do pokazywania transmisji od sezonu 2023 wykupiła grupa Discovery, która będzie udostępniać transmisje Speedway Grand Prix na kanale Eurosportu Extra w serwisie internetowym Player.pl. Ponadto, cztery rundy, które odbędą się w Polsce pokazywane będą przed ogólnodostępny kanał TTV.

Speedway Grand Prix na żużlu transmisja na żywo w internecie 

Aby oglądać Grand Prix na żużlu w internecie, należy skorzystać z oferty serwisu stremaingowego Player.pl. Platforma ta udostępnia pakiet Eurosport Extra, dzięki któremu można oglądać wszystkie zawody w ramach Speedway Grand Prix.

Do wyboru są dwa pakiety:

  • dostęp na miesiąc za 19 złotych,
  • dostęp na rok za 120 złotych.

» OGLĄDAJ SPEEDWAY GRAND PRIX W PLAYER.PL

Speedway Grand Prix na żużlu transmisja online 

Transmisje Speedway Grand Prix na żywo w internecie w serwisie Player.pl można oglądać jednoczesnie na dwóch urządzeniach. Mogą być nimi:

  • komputery,
  • smartfony i tablety (iOS, Android),
  • telewizory smart TV (Samsung, Android TV, Apple TV, Chromecast, Airplay, Fire TV).

Speedway Grand Prix na żużlu transmisja na żywo za darmo

Transmisje Speedway Grand Prix na żużlu będzie można oglądać za darmo w telewizji TTV. Kanał ten będzie jednak pokazywać wyłącznie zawody rozgrywane w Polsc (Grand Prix Polski w Warszawie, Gorzowie Wielkopolskim, Wrocławiu i Toruniu).

Grand Prix na żużlu dzisiaj na żywo w internecie

Nie znaleziono żadnych wydarzeń w tej kategorii.


Loading...