ATP Rotterdam 2024 – gdzie oglądać? Transmisja TV i Online

Autor:Monika MarciniakDodano:
Autor:Monika MarciniakDodano:
ATP Rotterdam 2024 – gdzie oglądać? Transmisja TV i OnlineMai Groves / Shutterstock.com

Przed nami turniej ATP Rotterdam 2024, który potrwa już od poniedziałku, 12 lutego, aż do niedzieli, 18 lutego. W gronie zawodników nie zabraknie również wybitnego Huberta Hurkacza. W poniższym artykule znajdują się wszystkie niezbędne informacje na temat tego, gdzie można śledzić zmagania na żywo, zarówno w telewizji, jak i w sieci.

ATP Rotterdam 2024 – gdzie oglądać?

Transmisja na żywo z ATP Rotterdam 2024 będzie dostępna na kanałach Polsat Sport, Polsat Sport Extra oraz Polsat Sport News. Dla tych, którzy preferują oglądanie w internecie, Polsat Box Go zapewni płatny dostęp do streamów. Nie zabraknie również opcji darmowej transmisji online, dostępnej dzięki serwisom Fortuna TV i STS TV, które oferują bezpłatne streamy dla zarejestrowanych użytkowników spełniających określone warunki.

ATP Rotterdam 2024 – transmisja za darmo

Bezpłatny dostęp do transmisji z ATP Rotterdam 2024 zapewnia serwis Fortuna TV. Aby skorzystać z tej możliwości, konieczne jest założenie konta, dokonanie wpłaty oraz postawienie zakładu. Nowi użytkownicy mogą liczyć na atrakcyjny pakiet powitalny o wartości 330 zł. Transmisja dostępna jest zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Nie czekaj, Fortuna TV zaprasza do rejestracji i korzystania z oferty.

Załóż konto, odbierz 330 zł na start i oglądaj mecze! Oglądaj tenis w Fortuna TV
Sprawdź

Oglądanie transmisji z ATP Rotterdam 2024 za darmo możliwe jest także w serwisie STS TV, po spełnieniu określonych warunków. Nowym klientom STS oferuje bonusy na start, o łącznej wartości 1660 zł. Transmisja dostępna na wielu platformach. Zachęcamy do rejestracji i korzystania z oferty na STS TV.

Załóż konto, odbierz 1660 zł na start i oglądaj mecze! Oglądaj tenis w STS TV
Sprawdź

ATP Rotterdam 2024 – transmisja w Polsat Box Go

Dostęp do transmisji z ATP Rotterdam 2024 zapewnia również Polsat Box Go. Aby cieszyć się dostępem do zawodów, należy wykupić pakiet "Polsat Box Go Sport", który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W pakiecie znajdują się kanały Polsat Sport, co umożliwia śledzenie rozgrywek na różnych urządzeniach. Transmisja na żywo dostępna jest zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację mobilną.

Załóż konto, wykup pakiet i oglądaj transmisje! Oglądaj tenis w Polsat Box Go
Sprawdź

Transmisje

Komentarze użytkowników

    0 polubień
    Loading...

    Popularne tematy