FAME MMA REBORN transmisja na żywo, stream online za darmo - gdzie oglądać?

Autor:Damian NowakDodano:
Autor:Damian NowakDodano:
FAME MMA REBORN transmisja na żywo, stream online za darmo - gdzie oglądać?Materiały prasowe FAME

W sobotni wieczór, 09.12.2023 o 19:30, Atlas Arena w Łodzi stanie się areną emocji związanych z galą FAME REBORN. W karcie walk znalazły się nazwiska takie jak m.in. Sylwester Wardęga, Sebastian Fabijański, Patryk Bandurski czy Piotr Szeliga. Gdzie oglądać FAME REBORN? Gdzie dostępna będzie transmisja na żywo i stream online? Szczegóły poniżej.

FAME MMA REBORN, gdzie oglądać?

Gala FAME MMA REBORN będzie dostępna na oficjalnej platformie FAME MMA TV, na platformie Youtube (dwie pierwsze walki - poniżej okno z transmisją), a także w Betclic TV (studio, komentarze live ekspertów podczas gali).

FAME MMA REBORN, transmisja online za darmo

Transmisję z dwóch pierwszych pojedynków gali FAME MMA REBORN będzie można obejrzeć w serwisie Youtube. Ponadto Betclic, który jest jedynym bukmacherem, oferującym zakłady bukmacherskie na galę FAME REBORN oferuje też w usłudze Betclic TV  transmisje online z wybranych wydarzeń. W ofercie serwisu Betclic TV można znaleźć między innymi transmisję FAME REBORN ze studia, a w trakcie gali transmisję z ekspertami komentującymi na żywo to co dzieje się na gali. Stream online w Betclic można uruchomić na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej.

Załóż konto, odbierz 200 zł na start i oglądaj! FAME MMA w Betclic TV
Sprawdź

FAME MMA REBORN, transmisja online PPV

Aby obejrzeć FAME MMA REBORN w systemie PPV należy przejść do oferty platformy FAME MMA TV. Oferowane są dwa warianty dostępu: "PREMIUM" za 39,99ZŁ, zapewniający transmisję w jakości Full HD (1080p) oraz dostęp do materiałów VOD przez 7 dni, oraz wariant "BASIC" za 34,99ZŁ, oferujący transmisję w jakości HD (720p) dostępną przez 48 godzin po wydarzeniu.

Platforma FAME MMA TV jest dostępna na różnych urządzeniach, co ułatwia dostęp do transmisji. Można z niej korzystać na komputerach poprzez stronę internetową oraz na urządzeniach mobilnych - zarówno na systemie Android (Google Play), jak i iOS (App Store).

FAME MMA REBORN, karta walk

 • Sylwester Wardęga - Sebastian Fabijański (walka wieczoru)
 • Patryk Bandurski - Piotr Szeliga (co-main event)
 • Norman Parke - Maciej Sulęcki
 • Amadeusz Roślik - Kornel Regel
 • Dariusz Kaźmierczuk - Norbert Gierczak
 • Dominik Zadora - Michał Pasternak
 • Elizabeth Anorue - Natalia Korgol
 • Adrian Polański - Grzegorz Gancewski
 • Natan Marcoń - Adrian "Polak" Polański
 • Iga Kozińska - Weronika Malinowska
 • Marcin Wrzosek - Tomasz Gromadzki
Załóż konto, odbierz 200 zł na start i oglądaj! FAME MMA w Betclic TV
Sprawdź

FAME MMA REBORN transmisja za darmo (dwie walki)

Transmisje

Komentarze użytkowników

  0 polubień
  Loading...

  Popularne tematy