James Ball
| Imię i nazwisko | James Ball |
|---|---|
| Klub | Swindon Town |
| Data urodzenia | 01.12.1995 |
| Wiek | 30 |
| Wzrost | 191 cm |
| Waga | 80 kg |
| Ranking (system Elo): | 56/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
James Ball ostatnie mecze
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 20.01.2026 | Puchar Anglii | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Imię i nazwisko | James Ball |
|---|---|
| Klub | Swindon Town |
| Data urodzenia | 01.12.1995 |
| Wiek | 30 |
| Wzrost | 191 cm |
| Waga | 80 kg |
| Ranking (system Elo): | 56/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 20.01.2026 | Puchar Anglii | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||