Joel McGregor
| Imię i nazwisko | Joel McGregor |
|---|---|
| Klub | Swindon Town |
| Data urodzenia | 24.03.2006 |
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 170 cm |
| Waga | 62 kg |
| Ranking (system Elo): | 49/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
Joel McGregor ostatnie mecze
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 20.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 1 | 0 | ||||
| Imię i nazwisko | Joel McGregor |
|---|---|
| Klub | Swindon Town |
| Data urodzenia | 24.03.2006 |
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 170 cm |
| Waga | 62 kg |
| Ranking (system Elo): | 49/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 20.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 1 | 0 | ||||