Joeri Snowdon
| Imię i nazwisko | Joeri Snowdon |
|---|---|
| Klub | Swindon Town |
| Data urodzenia | 14.02.2004 |
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 170 cm |
| Waga | 65 kg |
| Ranking (system Elo): | 56/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
Joeri Snowdon ostatnie mecze
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 20.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Imię i nazwisko | Joeri Snowdon |
|---|---|
| Klub | Swindon Town |
| Data urodzenia | 14.02.2004 |
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 170 cm |
| Waga | 65 kg |
| Ranking (system Elo): | 56/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 20.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||