Lewis Ward
| Imię i nazwisko | Lewis Ward |
|---|---|
| Klub | Swindon Town |
| Data urodzenia | 05.03.1997 |
| Wiek | 28 |
| Wzrost | 194 cm |
| Waga | 84 kg |
| Ranking (system Elo): | 38/100 |
| Pozycja : | Bramkarz |
Lewis Ward ostatnie mecze
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 20.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Imię i nazwisko | Lewis Ward |
|---|---|
| Klub | Swindon Town |
| Data urodzenia | 05.03.1997 |
| Wiek | 28 |
| Wzrost | 194 cm |
| Waga | 84 kg |
| Ranking (system Elo): | 38/100 |
| Pozycja : | Bramkarz |
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 20.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||