Gdzie oglądać mecze Interu Miami? Transmisje MLS w Polsce

Autor:Marcin KowalczukDodano:
Autor:Marcin KowalczukDodano:
Gdzie oglądać mecze Interu Miami? Transmisje MLS w Polscecristiano barni / Shutterstock.com

Wszyscy fani futbolu, którzy kibicują Leo Messiemu z pewnością chcą wiedzieć gdzie oglądać mecze Interu Miami? Zapraszamy do naszego artykułu, gdzie wyjaśnimy, jakie są sposoby oglądania transmisji z meczów nowego zespołu Leo Messiego.

Gdzie oglądać mecze Interu Miami?

Mecze Interu Miami w MLS można oglądać zarówno w bezpłatnych serwisach takich jak Fortuna TV, Superbet TV, STS TV oraz Betclic TV, jak i korzystając z płatnej subskrypcji Apple TV+ MLS Season Pass.

Mecze Interu Miami - transmisja za darmo

Fortuna TV może być doskonałym rozwiązaniem, aby oglądać mecze Interu Miami bez opłat. Po zarejestrowaniu konta i spełnieniu prostych warunków, jak wpłata depozytu i postawienie zakładu, można śledzić transmisje na żywoz meczów MLS. Fortuna oferuje atrakcyjny pakiet bonusowy o wartości 630 zł. Stream z meczu można uruchomić przez aplikację mobilną (na smartfonie lub tablecie), jak również na stronie www (na komputerze).

Aby oglądać mecze Interu Miami w Superbet TV wystarczy prosta rejestracja konta - to jedyny warunek, aby obejrzeć bezpłatną transmisję. Co więcej, dla nowych klientów, Superbet przygotował pakiet powitalny warty nawet 3754 zł. Transmisję można oglądąć zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych.

STS TV to kolejna opcja godna polecenia. Warunki korzystania z usługi są podobne jak w przypadku Fortuna TV: rejestracja, depozyt i zakład. W STS dostępny jest pakiet powitalny do 1660 zł. Z platformy STS TV można korzystąć na komputerach i urządzeniach mobilnych.

Kolejną alternatywą jest serwis Betclic TV. Po zarejestrowaniu konta i wpłaceniu środków na konto, można oglądać transmisjęna żywo na wybranym przez siebie urządzeniu (korzystając ze strony internetowej lub aplikacji mobilnej). W ofercie Betclic dla nowych klientów dostępny jest zakład bez ryzyka do kwoty 200 zł.

Mecze Interu Miami - transmisja online płatna

Dla tych, którzy pragną oglądać mecze Interu Miami w MLS w najwyższej jakości obrazu mogą skorzystać z oferty subskrypcji Apple TV+ MLS Season Pass. Cena subskrypcji wynosi 14,99 USD za miesiąc lub 99 USD za cały sezon. Dzięki Chmurze rodzinnej, do sześciu osób może korzystać z jednej subskrypcji na różnych urządzeniach, od smartfonów przez smart TV aż do konsol do gier.

Mecze dziś i transmisje

Komentarze użytkowników