"Ich działanie było szokujące" – Matysek uderza po odejściu

Autor:Kamil GierobaDodano:
Autor:Kamil GierobaDodano:
"Ich działanie było szokujące" – Matysek uderza po odejściuX/Górnik Zabrze

"Nie miałem już chęci z nimi współpracować" – Adam Matysek nie zamierza milczeć po opuszczeniu Górnika Zabrze. 

Prezes opuszcza Górnik

Zabrzański klub w czwartkowy wieczór wystosował zaskakujący komunikat. Niespodziewanie poinformował o zakończeniu współpracy z Adamem Matyskiem, który przestał być prezesem Górnika.

Matysek więcej o kulisach opowiedział w rozmowie dla "Dziennika Zachodniego".

– Ich działanie było szokujące. Nieustannie kopali pode mną dołki i rozpowszechniali nieprawdziwe informacje. Walczyli ze mną plotkami korytarzowymi. Nie mogłem tego dłużej akceptować. Dojrzewałem do tej decyzji od dawna, data nie miała żadnego znaczenia. Po prostu w czwartek stwierdziłem, że już nie chcę tkwić w takim układzie - stwierdził

–  To oni na przykład opowiadali, że pracownicy klubu odchodzą przeze mnie. Że to ja ich skłócam, że ja prowadzę do konfliktów – dodał – Wrócę, jeśli w klubie nie będzie pana Tomasza i pani Małgorzaty. Chcę jeszcze dodać, że jest mi naprawdę bardzo przykro, że tak się to wszystko potoczyło. Przez te kilka miesięcy pracy poznałem świetnych ludzi w tym klubie i zobaczyłem jakie serce ma Górnik.

Wiele zapowiada się na to, że Górnik przejdzie prywatyzację w najbliższych miesiącach. Klub z rąk miasta ma przejąc niemiecka firma.

Źródło: Dziennik Zachodni

Ekstraklasa Pko ekstraklasa Górnik zabrze Adam Matysek

Komentarze użytkowników

    0 polubień
    Loading...

    Popularne tematy