
Dziurek / Shutterstock.comPoznaliśmy finalistów Pucharu Polski.
Raków lepszy od Legii
Spotkanie Rakowa Częstochowa z Legią Warszawa zapowiadało się na jedne z najciekawszych w tej edycji Pucharu Polski. I rzeczywiście przyniosło sporo emocji, choć legioniści ostatecznie rozczarowali. Podopiecznym Aleksandara Vukovicia wyraźnie zabrakło argumentów. Gospodarze wyszli na prowadzenie juz w piątej minucie. Mateusz Wdowiak sfinalizował stały fragment gry autorstwa Iviego Lopeza. Potem Raków miał więcej sytuacji, kilka razy do pracy został zatrudniony Richard Strebinger. Ale w dyspozycji Legii zabrakło jakości. Zespół z Częstochowa awansował do finału drugi rok z rzędu.
Lech już czekał
Na Stadionie Narodowym, 2 maja dojdzie do konfrontacji Lecha Poznań z Rakowem Częstochowa. W półfinale Kolejorz pewnie pokonał 3:0 Olimpię Grudziądz.
Oglądaj mecze za darmo


![Obrazek news: Zmiana lidera PKO BP Ekstraklasy! Przerwana seria GKS-u Katowice [WIDEO]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fapi.mecze24.pl%2Fimg%2Fcontents%2Fmixcollage-17-mar-2026-08-36-pm-736_min2.webp&w=256&q=75)











