Mecze na żywo online - Transmisje live TV - meczyki w internecie za darmo - mecze24.pl

Typy bukmacherskie

 1. Polska Polska

  Macedonia Macedonia

  Europa Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2020) 13.10.2019 godz. 20:45
  PGE Narodowy, Warszawa

  FortunaTyp: Remis do przerwy
  Kurs: 2.39

  Biało-czerwonych czeka w niedzielę trudne zadanie. Zespół trenera Jerzego Brzęczka jest bowiem daleki od wysokiej formy i z dobrze ostatnio grająca Macedonią będzie ciężko o zwycięstwo. Pierwsze spotkanie zakończyło się skromną wygraną Polaków 1:0. Wtedy bramka padła w drugiej połowie. Teraz Macedończycy również mogą być uważni w pierwszych 45 minutach.
  Typ bukmacherski
 2. Czechy Czechy

  Anglia Anglia

  Europa Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2020) 11.10.2019 godz. 20:35
  Sinobo Stadium, Praga

  STS Star-Typ-SportTyp: Obie drużyny strzelą gola - TAK
  Kurs: 1.85

  W pierwszym meczu reprezentacja Czech przegrała z Anglikami aż 0:5. O tamtej rywalizacji piłkarze tej drużyny chcieliby, jak najszybciej zapomnieć. Oczywiście, pod względem piłkarskim ustępują oni Anglikom, ale tera zagrają na własnym stadionie. Poza tym po pogromie w Anglii później prezentowali się lepiej, strzelając bramki w każdym spotkaniu.
  Typ bukmacherski
 3. Łotwa Łotwa

  Polska Polska

  Europa Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2020) 10.10.2019 godz. 20:45
  Stadion w Rydze

  STS Star-Typ-SportTyp: Lewandowski strzeli gola - TAK
  Kurs: 1.45

  Robert Lewandowski znajduje się w bardzo wysokiej formie strzeleckiej. W Bayernie Monachium strzela, jak na zawołanie. Wiadomo, że reprezentacja jest zupełnie innym tematem, ale kto ma w niej zdobywać gole, jeśli nie "Lewy". I to w meczu z takim rywalem. Łotysze w sześciu kolejkach dali sobie strzelić aż 21 goli!
  Typ bukmacherski

Ulubione drużyny

Musisz być zalogowany, aby dodać swoje ulubione drużyny.
Po dodaniu drużyny, przed każdym jej meczem otrzymasz wiadomość e-mail z informacją o nadchodzącym spotkaniu i odnośnikiem do listy kanałów.

Newsletter

KSW 51 NA ŻYWO i LIVE STREAM ONLINE

KSW to największa federacja MMA w Polsce i Europie. Od wielu lat Konfrontacje Sztuk Walki przyciągają dziesiątki tysięcy kibiców na największe hale i miliony fanów przed ekrany telewizorów i komputerów. Każda gala KSW niesie ze sobą mnóstwo emocji i ciekawych pojedynków w których można oglądać najlepszych zawodników z Polski, Europy i całego świata.

 

W ostatnich latach największym zainteresowaniem cieszą się walki z udziałem takich polskich gwiazd MMA jak Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Tomasz Narkun, Michał Materla czy Borys Mańkowski. Wśród zagranicznych zawodników którzy w ostatnich latach robią furorę w KSW warto wymienić Philipa de Friesa, Roberto Soldicia, Dricusa du Plessisa czy Scotta Askhama. Wielką popularnością na galach KSW cieszą się również pojedynki z udziałem osób ze świata showbiznesu czy celebrytów takich jak Popek Monster czy Tomasz Oświeciński, a także byłych sportowców z innych dyscyplin którzy rozpoczęli kariery MMA m.in. Damian Janikowski czy Szymon Kołecki.

 

KSW na żywo i transmisja za darmo, free czy ppv?

Na galach KSW praktycznie zawsze oglądamy pełne trybuny kibiców a gale odbywają się największych polskich arenach które mogą pomieścić kilkanaście tysięcy kibiców. Wiele osób jednak wybiera oglądanie transmisji KSW na żywo a jest na to wiele sposobów. Bardzo często użytkownicy pytają czy można oglądać ksw na żywo za darmo za pośrednictwem telewizji, kanału stream lub relacji na żywo.

 

W obecnej strategii działania KSW, praktycznie wszystkie gale federacja udostępnia za pośrednictwem płatnego systemu PPV. Polega on na tym, że aby uzyskać możliwość śledzenia transmisji z gali ksw na żywo trzeba zapłacić odpowiednią kwotę aby móc włączyć kanał telewizyjny lub transmisję live stream online. Nie ma więc możliwości oglądania za darmo gali KSW czy uzyskania relacji live stream za free. Wszystkie gale transmitowane są na wyłączność w KSW TV i PPV to jedyny sposób aby oglądać galę online.

 

Pojedyncze gale (średnio raz na rok) transmitowane są natomiast w telewizji Polsat. Są to z reguły mniejsze gale, na mniejszych halach których jednym z celów jest wypromowanie innej większej gali nadchodzącej w najbliższym czasie. Trzeba jednak cieszyć się z tego, że przynajmniej jedną galę KSW można oglądać na żywo i za darmo w otwartej telewizji.

 

KSW live stream online

Wiele osób pyta też czy za granicą można oglądać gale w telewizji lub za pośrednictwem internetowych kanałów online. Jeśli chodzi o możliwość oglądania KSW Live na ekranie komputera to KSW TV jest jedyną platformą na której w legalny sposób udostępniana jest usługa transmisji live stream online. Nie ma więc sposoby na oglądanie online za darmo relacji czy streamu free w Internecie.

 

W dobie Internetu bardzo popularne stały się transmisje online za darmo w Internecie za pośrednictwem kanałów free live stream. I o ile takie darmowe transmisje bardzo często udostępniane są legalnie przez bukmacherów czy kanał YoutTube to w przypadku gal KSW nie ma takiej możliwości. Żaden z kanałów stream czy bukmacherów nie posiada uprawnień do udostępniania takich relacji a więc KSW TV to jedyny sposób na oglądanie KSW live.

 

Gdzie obejrzeć na żywo KSW?

Podsumowując, gale KSW można oglądać na dwa sposoby: w telewizji lub w internecie. Aby móc skorzystać z pierwszej metody i obejrzeć na żywo KSW, należy posiadać telewizję satelitarną w Cyfrowym Polsacie lub telewizję kablową u jednego z ogólnopolskich lub lokalnych operatorów. Cena za dostęp z reguły wynosi 40 złotych, ale należy pamiętać, że nie wszystkie telewizje mają prawo do udostępniania transmisji KSW. Zdecydowana większość posiada jednak taki dostęp i oferuje relację telewizyjną dla swoich klientów.

 

Dla osób które z jakichś powodów nie mogą wykupić tradycyjnego dostępu do gali w telewizji czy też po prostu wolą oglądać transmisje w Internecie przychodzi internetowy kanał KSW TV na którym każda osoba posiadająca dostęp do Internetu może wykupić dostęp dzięki któremu obejrzy na żywo KSW na ekranie komputera. KSW TV to jedyny legalny sposób oglądania transmisji z gal Konfrontacji Sztuk Walki za pośrednictwem sieci Internet.

 

KSW TV

KSW TV  jest oficjalną platformą internetową na której można legalnie oglądać gale KSW które transmitowane są w systemie PPV. System KSW TV ten jest udostępniany dla użytkowników na całym świecie, którzy mogą wykupić dostęp do transmisji z gali płacąc nie tylko w złotówkach (PLN) ale też w dolarach (USD) i euro (EUR).

 

Aby wykupić transmisję w usłudze KSW TV wystarczy wejść na oficjalną stronę KSW TV Live Stream przed wybraną galą lub w dniu kiedy gala się odbywa. Następnie należy założyć konto i kliknąć w przycisk wykup dostęp. Możesz wówczas dokonać wyboru sposobu zapłaty i w natychmiastowy sposób rozpocząć oglądanie transmisji.

 

Usługa KSW TV oferuje transmisję na żywo w najwyższej jakości HD z możliwością zatrzymywania i przewijania transmisji w trakcie jej trwania. Dodatkowo po zakończeniu gali, użytkownik ma możliwość odtworzenia jej przez kolejne 72 godziny.

 

Niestety KSW TV na ten moment nie posiada aplikacji mobilnej na urządzenia android czy ios i jest to spory problem dla fanów oglądania transmisji live na urządzeniach mobilnych. Osoby które chciałyby na telefonie lub tablecie zainstalować aplikację udostępniającą stream online za darmo, free czy też ppv muszą obejść się smakiem i skorzystać z transmisji dostępnej na ekranach komputerów.

 

KSW 52

Ostatnia gala KSW w 2019 roku odbędzie się 7. grudnia w Gliwicach. W wale wieczoru KSW 52 na Arenie Gliwice w hitowym pojedynku zmierzą się w Mamed Khalidov i Scott Askham. Będzie to wielki powrót do klatki zawodnika z Olsztyna który przegrał swoje dwa ostatnie starcia z Tomaszem Narkunem. Stawką walki Askham – Chalidow nie będzie mistrzowski pas, ale nie ma to żadnego znaczenia, ponieważ w klatce zobaczymy największą gwiazdę KSW który przez wiele lat był niepokonany. Po drugiej stronie stanie zawodnik z Anglii który w ostatnich swoich walkach nie dawał szans takim zawodnikom jak Luke Barnatt, Michał Materla (dwukrotnie) a także Marcin Wójcik. Walka Askham vs Khalidov odbędzie się w limicie wagowym do 85 kilogramów.

 

Federacja Konfrontacji Sztuk Walki zawita więc po raz drugi w historii do Gliwic i z pewnością można spodziewać się bogatej karty walk. W sumie na gali KSW 52 odbędzie się dziewięć pojedynków. Na naszej stronie na bieżąco aktualizowane są wydarzenia i walki związane z KSW – na bieżąco więc można śledzić aktualną kartę walk nadchodzącej gali.KSW 51

KSW 51 to kolejna gala polskiej organizacji MMA która odbędzie się poza granicami kraju. Konfrontacja Sztuk Walki obiera nowy kierunek i będzie nim Chorwacja. Gospodarzem gali KSW 51 będzie stolica Chorwacji Zagrzeb a konkretniej gala „Arena Zagreb”. KSW 51 odbędzie się 9 listopada 2019 roku.

 

W walce wieczoru KSW 51 na żywo zobaczymy niesamowity pojedynek w którym wystąpią Mariusz Pudzianowski i Erko Jun. Dla Erko Juna walka ta będzie największym jego testem w dotychczasowej karierze. Do tej pory Jun wygrywał z Tomaszem Oświecińskim, Popkiem Monsterem i Akopem Szostakiem. Teraz czas na jedną z największych gwiazd KSW którą niewątpliwie jest „Pudzian”. Ta walka jak również cała gala KSW 51 dostępne będą w płatnym systemie PPV  w usłudze Live Stream Online udostępnianej przez KSW TV.

 

W drugiej walce wieczoru gali KSW 51 Live będzie można oglądać pojedynek Borysa Mańkowskiego z Vaso Bakocevicem. Dla Polaka będzie to niesamowicie istotny pojedynek, ponieważ Mańkowski ma za sobą trzy porażki z rzędu – z Mamedem Khalidovem, Roberto Solidciem i Normanem Parke. Dla popularnego na Bałkanach „Vaso” będzie to wielki powrót do KSW. Zawodnik z Czarnogóry walczył na czterech galach KSW w latach 2014-2016. Ostatnie lata dla Bakocevica to liczne zwycięstwa. Vaso wygrał 3 walki w 2019 roku i aż 6 w 2018 roku, przegrywając w tym czasie tylko raz. Zawodnik walczy dla wielu organizacji MMA w tym między innymi dla FEN czy Bellatora.

 

Oprócz dwóch walk wieczoru na gali KSW 51 zaplanowano siedem innych pojedynków i będą to głównie zestawienia polsko – bałkańskie. Do najbardziej interesujących walk należy zaliczyć starcie Antuna Racicia z Damianem Stasiakiem, a także walkę Cezarego Kęsika z Aleksandarem Iliciem. Ponadto na gali KSW 51 w Zagrzebiu zobaczymy w klatce dwóch bardzo znanych zawodników w Chorwacji Filipa Pejicia i Ivana Erslana.KSW 51 - na żywo. Transmisja live stream na kanałach online

Wiele osób szuka informacji gdzie obejrzeć mecz w telewizji, jakie są kanały live, a także jak oglądać transmisję online KSW 51 - na żywo w Internecie. Nasz serwis każdego dnia wybiera najciekawsze mecze na żywo, które można oglądać w telewizji, a także online w Internecie. Podobnie jest w przypadku wydarzenia którego szukasz w ramach rozgrywek Gala KSW - jest ono dostępne do oglądania w TV tak jak inne wydarzenia ze sportu MMA. Transmisja jest dostępna także przez Internet za pośrednictwem wielu legalnych kanałów telewizyjnych jak również kanałów online. Oprócz wymienionych kanałów z transmisją live, na naszej stronie znajdziesz też relacje tekstowe i relacje radiowe oferowane z okazji KSW 51 - jak również dla wielu innych transmisji z wielu dyscyplin sportowych. Pełna lista każdego rodzaju kanałów oferujących transmisję (tv, online i pozostałych) prezentowana jest na powyższej rozpisce. Kanały zostały wydzielone na dwie sekcje - lista kanałów telewizyjnych, na których można oglądać wydarzenie na całym świecie jak również legalne transmisje live stream za pośrednictwem których można oglądać KSW 51 - na kanałach online.

 

Kiedy i gdzie oglądać na żywo KSW 51 - w TV i online

Oglądaj KSW 51 - na żywo w TV i Internecie. W naszym serwisie znajdziesz najwięcej legalnych transmisji live – płatnych jak również tych które można oglądać całkowicie za darmo. Zobacz transmisję online z wydarzenia KSW 51 - , które odbędzie się w ramach rozgrywek Gala KSW. Wielkie wydarzenie do którego szukasz kanałów tv i online wzbudza również bardzo duże zainteresowanie wśród innych użytkowników. Wydarzenie o którym mowa, odbędzie się 09.11.2019 19:00. Pamiętaj jednak, że transmisje sportowe na żywo to nie tylko ten mecz, ale również wiele innych relacji z dyscypliny sportowej jaką jest MMA. Zobacz też pełny program telewizyjny i listę transmisji z meczów i wydarzeń zaplanowanych do rozegrania w ramach Gala KSW.

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz


Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem.
Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.
Serwis mecze24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK