reklama
reklama

Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: gdzie oglądać, transmisja [19.11]

Autor:Monika MarciniakDodano:
Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: gdzie oglądać, transmisja [19.11]Twitter/Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Przed nami spotkanie siatkarskie między drużynami Czarni Radom i ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Mecz ten, w ramach 7. kolejki PlusLigi sezonu 2023/2024 odbędzie się w niedzielę 19 listopada o godzinie 14:45. W tym artykule podpowiadamy, gdzie można śledzić to zmagania na żywo, zarówno poprzez transmisję telewizyjną, jak i online.

Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, gdzie oglądać?

Mecz Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle będzie dostępny na żywo w telewizji na kanale Polsat Sport. Oprócz tego, dostępna jest transmisja online na platformie Polsat Box Go. Oba te media zapewniają wysokiej jakości obraz i komentarz, dzięki czemu każdy moment meczu będzie doskonale widoczny i zrozumiały.

Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, transmisja za darmo

Niestety, transmisja meczu Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle nie jest dostępna za darmo. Aby śledzić spotkanie na żywo, konieczne jest posiadanie dostępu do płatnych platform, takich jak Polsat Sport w telewizji lub Polsat Box Go w internecie. Obydwie te usługi wymagają aktywnej subskrypcji.

Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, transmisja online

Kolejną platformą, która oferuje transmisję z dzisiejszego spotkania jest Polsat Box Go. Aby oglądać dzisiejszy mecz PlusLigi na tej platformie należy wykupić pakiet "Polsat Box Go Sport", który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W skład pakietu wchodzą między innymi kanały Polsatu Sport Premium. Transmisję w Polsat Box Go można obejrzeć przez stronę www (na komputerze) oraz w aplikacji (aplikacja oferowana jest na smartfony i tablety - iOS, Android; telewizory i inne urządzenia - Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). W Polsat Box Go również jest możliwość oglądania transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie, dzięki czemu z konta mogą korzystać dwie osoby.

Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, zakłady na mecz w Fortunie

Bukmacher Fortuna przygotował zakłady na dzisiejszy mecz. Fortuna daje dla nowych klientów pakiet powitalny o łącznej wartości 630 zł, w tym 20 zł za samą rejestrację, 10 zł za pierwszy depozyt oraz trzy zakłady bez ryzyka o wartości 600 zł. Dla zarejestrowanych użytkowników dostępna jest również usługa Fortuna TV, w której można oglądać wybrane transmisje sportowe i mecze na żywo w tym m.in. mecze La Liga, Serie A, Bundesligi i Ligue 1. Załóż już teraz konto w Fortunie klikając w podany poniżej link.

Załóż konto i odbierz 635 zł na start! Oferta LIVE na mecze PlusLigi w Fortunie
Sprawdź

Transmisje

Komentarze użytkowników

    Loading...

    Popularne tematy