James Wilson
| Imię i nazwisko | James Wilson |
|---|---|
| Klub | Cheltenham |
| Data urodzenia | 26.02.1989 |
| Wiek | 36 |
| Wzrost | 189 cm |
| Waga | 82 kg |
| Ranking (system Elo): | 64/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
James Wilson ostatnie mecze
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 10.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Imię i nazwisko | James Wilson |
|---|---|
| Klub | Cheltenham |
| Data urodzenia | 26.02.1989 |
| Wiek | 36 |
| Wzrost | 189 cm |
| Waga | 82 kg |
| Ranking (system Elo): | 64/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 10.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||