Joseph Day
| Imię i nazwisko | Joseph Day |
|---|---|
| Klub | Cheltenham |
| Data urodzenia | 13.08.1990 |
| Wiek | 35 |
| Wzrost | 186 cm |
| Waga | 79 kg |
| Ranking (system Elo): | 64/100 |
| Pozycja : | Bramkarz |
Joseph Day ostatnie mecze
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 10.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Imię i nazwisko | Joseph Day |
|---|---|
| Klub | Cheltenham |
| Data urodzenia | 13.08.1990 |
| Wiek | 35 |
| Wzrost | 186 cm |
| Waga | 79 kg |
| Ranking (system Elo): | 64/100 |
| Pozycja : | Bramkarz |
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 10.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||