Luke Young
| Imię i nazwisko | Luke Young |
|---|---|
| Klub | Cheltenham |
| Data urodzenia | 22.02.1993 |
| Wiek | 32 |
| Wzrost | 173 cm |
| Waga | 72 kg |
| Ranking (system Elo): | 63/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
Luke Young ostatnie mecze
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 10.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Imię i nazwisko | Luke Young |
|---|---|
| Klub | Cheltenham |
| Data urodzenia | 22.02.1993 |
| Wiek | 32 |
| Wzrost | 173 cm |
| Waga | 72 kg |
| Ranking (system Elo): | 63/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 10.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||