reklama
reklama

Gdzie oglądać Ligę Konferencji Europy 2023/24? Transmisja TV i Online

Autor:Adam RóżańskiDodano:
Gdzie oglądać Ligę Konferencji Europy 2023/24? Transmisja TV i OnlineMateusz Czarnecki

W poniższym artykule prezentujemy szczegóły dotyczące tego, gdzie można oglądać mecze Ligi Konferencji Europy w sezonie 2023/24. Sprawdzamy gdzie dostępne będą transmisje z meczów Legii Warszawa, a także gdzie oglądać pozostałe spotkania w tych rozgrywkach. Szczegóły poniżej.

Gdzie oglądać Ligę Konferencji Europy 2023/24?

TVP Sport to stacja, na której obejrzysz transmisję tv ze spotkań z udziałem Legii Warszawa. Jeśli natomiast chodzi o transmisję innych meczów, Viaplay udostępnia stream online. Telewizja Polska będzie również udostępniać mecze Legii na swojej stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport.

Liga Konferencji Europy 2023/24, transmisja za darmo

Sport.tvp.pl oraz aplikacja TVP Sport gwarantują bezpłatny dostęp do meczów Legii. Kibice mogą też korzystać z transmisji telewizyjnej na kanale TVP Sport. Ten kanał jest dostępny w naziemnej telewizji cyfrowej, kablówkach oraz na platformach satelitarnych.

Liga Konferencji Europy 2023/24, transmisja na żywo online

Jeśli chcesz oglądać pozostałe spotkania Ligi Konferencji Europy, Viaplay jest jedyną opcją. Do wyboru jest pakiet 'Total' w promocyjnej cenie 44 zł miesięcznie przy płatności na rok lub w standardowej cenie 55 zł miesięcznie.

Viaplay zapewnia nam możliwość oglądania transmisji na różnorodnych urządzeniach. Obejmują one komputery PC i Mac, telewizory różnych marek, smartfony, tablety, a nawet konsole do gier. Warto również zauważyć, że na jednym koncie Viaplay można oglądać transmisje na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Liga Konferencji Europy 2023/24, typy i zakłady

Bukmacher Fortuna ma atrakcyjną ofertę dla osób, które chcą typować mecze Ligi Konferencji Europy. Nowi klienci mogą skorzystać z bonusu powitalnego wynoszącego aż 630 zł, w tym 20 zł za samą rejestrację i 10 zł za pierwszy depozyt. Do tego dochodzą trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł. Zarejestruj się i typuj mecze w Fortunie!

Mecze dziś i transmisje Liga Konferencji Europy

Komentarze użytkowników

    Loading...

    Popularne tematy