Liga Narodów UEFA: Czechy - Portugalia Transmisja TV i Online. Gdzie oglądać? (24.09.2022)

Autor:Sebastian NowakDodano:
Autor:Sebastian NowakDodano:
Liga Narodów UEFA: Czechy - Portugalia Transmisja TV i Online. Gdzie oglądać? (24.09.2022)Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com

W sobotę 24. września w Fortuna Arena w Pradze zmierzą się reprezentacje Czech i Portugalii. Mecz rozgrywany będzie w ramach Ligi Narodów UEFA i można go oglądać na żywo w telewizji, a także w internecie. Zmagania zespołów rozpoczną się o godz. 20:45.

Czechy - Portugalia (24.09.2022) Gdzie oglądać?

Telewizyjną transmisję z dzisiejszego spotkania Czech z Portugalią pokażą na żywo stacje TVP Sport oraz Polsat Sport News. Dostępna będzie również transmisja internetowa w serwisie Polsat Box Go, a także całkowicie za darmo na platformie Telewizji Polskiej - sport.tvp.pl.

Transmisja TV: TVP Sport, Polsat Sport News

Transmisja Online: Polsat Box Go

Czechy - Portugalia transmisja online i stream za darmo

Transmisja za darmo z meczu Czechy - Portugalia będzie udostępniana poprzez stronę internetową sport.tvp.pl oraz aplikację TVP Sport. Z oferty bezpłatnej transmisji w Telewizji Polskiej mogą korzystać wszyscy użytkownicy przebywający na terytorium Polski.

Wskazany adres internetowy dostępny jest dla użytkowników korzystających z komputerów PC i laptopów. Aplikacje można natomiast pobrać i zainstalować na smartfonach, tabletach, telewizorach i innych urządzeniach (Android, iOS, Android TV, Samsung Tizen, LG webOS).

» Mecze Ligi Narodów LIVE można typować na STS.pl

Czechy - Portugalia transmisja na żywo w Internecie

Transmisję z meczu Czechy - Portugalia, którą będzie pokazywać kanał Polsat Sport News można oglądać w internetowej platformie Polsat Box Go. Aby uruchomić transmisję koniecznie jest opłacenie abonamentu na pakiet sportowy. Miesięczna opłata za dostęp do pakietu wynosi 40 zł.

Czechy - Portugalia typy i kursy bukmacherskie

Mecz Czechy - Portugalia można obstawiać u bukmacherów online. Fortuna, Betclic i LVBET to firmy, które dla nowych graczy oferują pakiety z bonusami powitalnymi. Aby skorzystać z promocji na start od jednego z wymienionych bukmacherów należy kliknąć w podany poniżej link i zarejestrować bezpłatne konto użytkownika.

  • Zwycięstwo Czech - kurs 4.65 (Fortuna)
  • Remis - kurs 3.40 (LVBET)
  • Zwycięstwo Portugalii - kurs 1.80 (Betclic)

» Odbierz 830 PLN w Fortunie i typuj mecz

» Odbierz 200 PLN w Betclic i typuj mecz

» Odbierz 3353 PLN w LVBET i typuj mecz

Mecze dziś i transmisje

Komentarze użytkowników

    0 polubień

    Popularne tematy