Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy - Krychowiak żegna się z AEK Ateny

Zdjęcie Marcin Kowalczuk
Autor:Marcin KowalczukDodano:
Zdjęcie Marcin Kowalczuk
Autor:Marcin KowalczukDodano:
Obrazek newsa : Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy - Krychowiak żegna się z AEK AtenyLens Strong / Shutterstock.com

Grzegorz Krychowiak pożegnał się z kibicami greckiego AEK Ateny.

Wymuszony wyjazd

Doświadczony pomocnik kilka miesięcy temu związał się z AEK, dzięki specjalnym przepisom FIFA. Był piłkarzem rosyjskiego FK Krasnodar. Jednakże Rosja napadła na Ukrainę, a FIFA pozwoliła zagranicznym piłkarzom w tych dwóch krajach tymczasowo je opuścić.

Krychowiak postanowił na wypożyczenie do końca sezonu związać się z AEK-iem. Stołeczni chcieliby zatrzymać Krychowiaka na dłużej, mówi się nawet o propozycji najwyższych zarobków klubie. Ale ten jest związany nadal z Krasnodarem i najpierw tam musi wyjaśnić swoją przyszłość.

Pożegnianie z Grecją

Tymczasem na razie Polak musi pożegnać się z greckimi fanami. Zrobił to za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Piękniejsza niż greckie zabytki jest tylko grecka gościnność. Bardzo dziękuję za fantastyczne przyjęcie niesamowitym kibicom i piękny czas w Grecji. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy” - napisał piłkarz.

Polacy za granicą Fk krasnodar Aek ateny Grzegorz krychowiak

Komentarze użytkowników