Nasser Al-Khelaifi odnosi się do sprawy Mbappe: Proszę wszystkich, żeby zostawili Kyliana w spokoju

Autor:Krzysztof GajdurDodano:
Autor:Krzysztof GajdurDodano:
Nasser Al-Khelaifi odnosi się do sprawy Mbappe: Proszę wszystkich, żeby zostawili Kyliana w spokojuRomain Biard / Shutterstock.com

W ostatnich dniach ponownie zrobiło się gorąco wokół Kyliana Mbappe. Niektórzy dziennikarze pisali nawet, że Francuz dogadał się już z Realem, a dziś do sprawy odniósł się prezydent PSG, Nasser Al-Khelaifi. 

"Oczywiście, że chcę, żeby Kylian został"

Nasser Al-Khelaifi udzielił dziś wywiadu radiowego dla RMC Sport. Głównym tematem oczywiście był Kylian Mbappe, wokół którego w ostatnich dniach ponownie zrobiło się głośno. 

"Słuchajcie, oczywiście, że chcę, żeby Kylian został, to pewne. Jest najlepszym zawodnikiem na świecie, a najlepszym klubem dla Kyliana jest PSG. Jest tu w centrum wszystkiego." - rozpoczął Katarczyk. 

"Porozumienie ze mną, o którym wspomniał Mbappé? Kylian to wielki zawodnik, ale także wielki człowiek. Jak powiedział po meczu o Superpuchar, ma ze mną porozumienie. To pozostaje między nami. Nie chcę ujawniać, co się w nim znajduje, ale istnieje takie porozumienie. Nie chcę rozmawiać o pieniądzach i mówić, ile wart jest ten deal. Mamy dżentelmeńską umowę i nasze porozumienie nie jest kwestią pieniędzy. Zawarto je między zawodnikiem a prezesem, dyrektorem sportowym i trenerem. To coś więcej niż podpisana umowa. - dodał. 

"Naprawdę proszę wszystkich, żeby zostawili Kyliana w spokoju. Zostawcie nas w spokoju, wszystko jest u nas w porządku." - zakończył temat Francuza

Przed nami gorące miesiące

Sprawa Kyliana Mbappe prawdopodobnie będzie ciągnąc się przez kilka najbliższych miesięcy i będziemy mieć wokół niej różne scenariusze. Kontrakt Francuza z PSG wygasa w czerwcu, więc teraz może on negocjować z innymi drużynami i zdecydować się na odejście, co mogłoby pozwolić zrobić mu krok do przodu. Z drugiej strony zawodnik jest zadowolony ze swojej pozycji w drużynie Paryżan i być może nie będzie chciał odchodzić z wygodnego miejsca. Oficjalnej decyzji Mbappe prawdopodobnie nie poznamy w najbliższym czasie, ale do czerwca wszystko powinno być jasne. 

Ligue 1 Psg Kylian mbappe Nasser al-khelaifi Real madryt

Komentarze użytkowników

    Barcelona - Real transmisja
    Barcelona - Real transmisja