Piotr Front / ShutterstockKamil Kościelny ponownie założy biało-niebieską koszulkę. Stal Mielec oficjalnie poinformowała o podpisaniu kontraktu z 34-letnim środkowym obrońcą.
Umowa z doświadczonym defensorem będzie obowiązywać do 30 czerwca 2027 roku. Kościelny przenosi się na Podkarpacie jako wolny agent, ponieważ z końcem czerwca wygasa jego kontrakt z Miedzią Legnica.
Kamil Kościelny wraca do Stali Mielec
Dla Kościelnego to sentymentalny powrót, piłkarz jest wychowankiem Stali, w której stawiał pierwsze kroki w seniorskiej piłce i grał do 2015 roku. Później wrócił do klubu jeszcze w latach 2020-2022. Ostatni czas spędził w Legnicy, gdzie w minionym sezonie łączył występy w pierwszej drużynie Miedzi z grą w jej trzecioligowych rezerwach. W swoim CV ma sporo meczów na poziomie 1. ligi oraz ekstraklasowe epizody, w Warcie, Stali i Rakowie.
W minionym sezonie Betclic 1. Ligi Mielczanie zajęli 14. miejsce w tabeli z dorobkiem 36 punktów, utrzymując się nad strefą spadkową z przewagą ośmiu oczek. Ambicje zespołu, który dopiero spadł z Ekstraklasy, z pewnością są znacznie wyższe.
Oglądaj mecze za darmo















