George Nurse
| Imię i nazwisko | George Nurse |
|---|---|
| Klub | Cheltenham |
| Data urodzenia | 30.04.1999 |
| Wiek | 26 |
| Wzrost | 181 cm |
| Waga | 78 kg |
| Ranking (system Elo): | 51/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
George Nurse ostatnie mecze
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 10.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Imię i nazwisko | George Nurse |
|---|---|
| Klub | Cheltenham |
| Data urodzenia | 30.04.1999 |
| Wiek | 26 |
| Wzrost | 181 cm |
| Waga | 78 kg |
| Ranking (system Elo): | 51/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 10.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||