Harrison Sohna
| Imię i nazwisko | Harrison Sohna |
|---|---|
| Klub | Cheltenham |
| Data urodzenia | 01.07.2002 |
| Wiek | 23 |
| Wzrost | 178 cm |
| Waga | 61 kg |
| Ranking (system Elo): | 52/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
Harrison Sohna ostatnie mecze
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 10.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Imię i nazwisko | Harrison Sohna |
|---|---|
| Klub | Cheltenham |
| Data urodzenia | 01.07.2002 |
| Wiek | 23 |
| Wzrost | 178 cm |
| Waga | 61 kg |
| Ranking (system Elo): | 52/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 10.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||