Autor:Kamil KozłowskiDodano:
Autor:Kamil KozłowskiDodano:
Alpine przedstawia swój bolidFot. BWT Alpine F1 Team

Okres prezentacji w pełni. Dzisiaj swój bolid F1 pokazał zespół BWT Alpine F1 Team. 

Bolid i Hypercar przedstawione

Ekipa z siedzibą w Enstone zaprezentowała nie tylko nowe barwy a sam bolid o oznaczeniu A524. Oprócz tego zaprezentowano Hypercar, który będzie rywalizować w Długodystansowych Mistrzostwach Świata (WEC).

Bruno Famin, szef zespołu powiedział - To wspaniały moment dla Alpine Motorsports, aby spotkać się i oficjalnie zaprezentować swoje programy na sezon 2024.

W dalszej części dodawał - To z pewnością wyjątkowa chwila, gdy zarówno bolid Formuły 1 A524, jak i hipersamochód A424 wraz ze wszystkimi kierowcami znajdują się w tym samym pomieszczeniu, ponieważ oba projekty przygotowują się do tego, co niewątpliwie będzie pracowitym i intensywnym rokiem 2024. Widok obu prawdziwych samochodów jest dziś świadectwem ciężkiej pracy wykonywanej za kulisami w naszych fabrykach przez tysiące utalentowanych pracowników w Wielkiej Brytanii i we Francji. Kolejnym etapem naszej podróży jest wdrożenie wszystkiego na torze, zastosowanie doskonałości operacyjnej we wszystkich obszarach oraz zwiększenie dynamiki i sposobu myślenia wszystkich naszych zespołów. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na kontynuację ciężkiej pracy, aby przynieść sukces nazwie Alpine.

Dyrektor Techniczny, Matt Harman opowiedział nieco więcej o bolidzie - Podejście do A524 było agresywne, ale celowe, ponieważ tworzymy szerszy zakres, aby zwiększyć osiągi samochodu. Naprawdę skupiliśmy się na uczeniu się i reagowaniu na to, czego się nauczyliśmy, a nie na wynikach. Projekt był odważny, skupiliśmy się na realizacji koncepcji, które chcemy dodać do samochodu. Zbudowaliśmy sobie silną platformę, aby dodać osiągi, kiedy tylko będziemy mogli, i wyznaczyliśmy sobie cele, aby je osiągnąć. Doprowadziliśmy niektóre elementy do granic możliwości, a w niektórych przypadkach nawet je przekroczyliśmy. To wszystko jest zgodne z naszym podejściem i dokładnie tym, co postanowiliśmy osiągnąć, aby rozwinąć ten projekt do najlepszego możliwego poziomu.

Bolid pojawi się na torze dwudziestego lutego, na dzień przed rozpoczęciem testów przedsezonowych.

Formuła 1 Sporty Motorowe Formuła 1 Alpine F1

reklama
Załóż konto w STS i odbierz 760 złotych na start! Oglądaj mecze bez opłat w STS TV
Sprawdź

Komentarze użytkowników

  0 polubień

  Sprawdź ofertę zakładów i bonusów w bet365

  Odbierz 330 PLN i oglądaj transmisje!
  Oglądaj mecze za darmo w Fortuna TV
  Załóż konto w Fortunie i oglądaj mecze za darmo

  Ranking bukmacherów

  Zobacz więcej
  1fortuna
  Zyskaj do 330 PLN na start
  2sts
  Zyskaj do 760 PLN na start
  3lvbet
  Zyskaj do 2200 PLN na start
  4superbet
  Zyskaj do 3755 PLN na start
  5betters
  Zyskaj do 235 PLN na start

  Popularne tematy

  Odbierz 1660 PLN i oglądaj mecze!
  Oglądaj transmisje i mecze w STS TV
  Załóż konto w STS i oglądaj mecze za darmo

  Oglądaj mecze u bukmachera

  OFERTA LVBET NA START
  Odbierz 20 PLN bez depozytu i pakiet bonusów 2000 PLN
  Zarejestruj się i typuj zakłady w LVBET