Mecze na żywo online, meczyki, sport live • Transmisje Online i TV | Mecze24.pl
  Darmowe typy
  73.8%
  Aktualnaskuteczność
  Serbia U
  vs
  Latvia U

  Serbia U19 1 (22.03 11:00)

  Typ: 1 (1X2)

  1.24
  Portugal U
  vs
  Sweden U

  Portugalia U19 1 (22.03 19:00)

  Typ: 1 (1X2)

  1.21
  Ireland
  vs
  Latvia

  Irlandia 3 (22.03 20:45)

  Typ: 1 (1X2)

  1.17
  ODBIERAM 20 PLN i TYPUJE!Darmowe typy bukmacherskie
  kasynos.online

  Indian Wells 2023 transmisja za darmo - gdzie oglądać?

  Indian Wells 2023 transmisja za darmo - gdzie oglądać?Fot. Jimmie48 Photography / shutterstock.com

  W sobotę 11. marca swoje pierwsze spotkania na turnieju Indian Wells 2023 rozegrają Iga Świątek i Hubert Hurkacz oraz Magda Linette. W turnieju weźmie również udział Magdalena Fręch, która przeszła kwalifikacje i rozpoczęła turniej od pierwszej rundy. W poniższym artykule prezentujemy informacje o tym gdzie oglądać transmisję Indian Wells 2023 na żywo w TV i online. Sprawdzamy również na jakich serwisach będzie można oglądać transmisję za darmo z meczów Igi Świątek, Huberta Hurkacza, Magdy Linette i Magdaleny Fręch.

  Indian Wells 2023: gdzie oglądać?

  Mecze turnieju Indian Wells 2023 na żywo w telewizji będzie można oglądać na kanałach Canal+ (turniej kobiet), a także Polsat Sport (turniej mężczyzn). Transmisje pokazywane przez stacje telewizyjne Canal+ można też oglądać w internecie za pośrednictwem platform Canal+online oraz Player. Turniej mężczyzn, który pokażą stacje telewizyjne Polsatu Sport oferowany będzie online przez platformę Polsat Box Go. Wszystkie mecze turnieju Indian Wells 2023 na żywo i za darmo będzie można natomiast oglądać na platformach Fortuna TV, STS TV oraz Betclic TV.

  Indian Wells 2023: gdzie transmisja?

  • Transmisja TV: Canal+ (turniej kobiet), Polsat Sport (turniej mężczyzn)
  • Transmisja online: Canal+online i Player.pl (turniej kobiet), Polsat Box Go (turniej mężczyzn)
  • Transmisja u bukmacherów: Fortuna TV, STS TV, Betclic TV

  Indian Wells 2023 transmisja za darmo

  Aby oglądać bezpłatne transmisje online z meczów Indian Wells 2023 nie trzeba opłacać dostępu do pakietu z kanałami Canal+ oraz Polsat Sport. Wszystkie spotkania oferowane są między innymi przez platformę Fortuna TV. Konto na platformie bukmacherskiej Fortuna można utworzyć na podanej poniżej stronie – dla nowych klientów Fortuna daje 630 zł na start.

  Po zarejestrowaniu konta w Fortunie transmisje Indian Wells 2023 na żywo i za darmo można oglądać na komputerze, smartfonie i tablecie. Dla komputerów przygotowana jest strona www, a dla smartfonów i tabletów aplikacja.

  » Oglądaj transmisję w Fortuna TV

  Dostęp do transmisji Indian Wells 2023 mają również użytkownicy zarejestrowani na platformie STS TV. Każdy mecz turnieju można uruchomić za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji mobilnej bukmachera STS. Skorzystaj już teraz z promocji o wartości 1660 zł i oglądaj transmisję Indian Wells 2023.

  » Oglądaj transmisję w STS TV

  Transmisje Indian Wells 2023 udostępniane są również za pośrednictwem platformy Betclic TV. Każdy kto zarejestruje konto bukmachera Betclic ma możliwość uruchomienia transmisji każdego spotkania turnieju w aplikacji oraz w serwisie internetowym.

  » Oglądaj transmisję w Betclic TV

  Indian Wells 2023 transmisja na żywo online

  Transmisję z turnieju kobiet Indian Wells 2023, która będzie pokazywana na kanale Canal+ można oglądać po opłaceniu subskrypcji w serwisie player.pl lub Canal+online. Na obydwu platformach kanały Canal+ oferowane są w pakiecie.

  Miesięczny dostęp w Canal+online oferowany jest już od 39 zł miesięcznie. Canal+online oraz player.pl dostępne są jako strony internetowe oraz aplikacje, dzięki czemu transmisje WTA Indian Wells 2023 można oglądać na komputerach, urządzeniach mobilnych, telewizorach Smart TV oraz wielu innych urządzeniach.

  » Oglądaj transmisję w Canal+online

  » Oglądaj transmisję w Player.pl

  Mecze z udziałem Huberta Hurkacza, a także pozostałe spotkania turnieju mężczyzn Indiana Wells 2023 można oglądać w Polsat Box Go. Platforma ta udostępnia pakiet Sport w ramach miesięcznego abonamentu za 40 zł. Polsat Box Go udostępnia transmisję na swojej stronie www oraz w aplikacji.

  Komentarze Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz
  Wyniki na żywo Brak danych do wyświetlenia