George Miller
| Imię i nazwisko | George Miller |
|---|---|
| Klub | Cheltenham |
| Data urodzenia | 11.08.1998 |
| Wiek | 27 |
| Wzrost | 178 cm |
| Waga | 77 kg |
| Ranking (system Elo): | 60/100 |
| Pozycja : | Napastnik |
George Miller ostatnie mecze
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 10.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Imię i nazwisko | George Miller |
|---|---|
| Klub | Cheltenham |
| Data urodzenia | 11.08.1998 |
| Wiek | 27 |
| Wzrost | 178 cm |
| Waga | 77 kg |
| Ranking (system Elo): | 60/100 |
| Pozycja : | Napastnik |
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 10.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||