Liam Kinsella
| Imię i nazwisko | Liam Kinsella |
|---|---|
| Klub | Cheltenham |
| Data urodzenia | 23.02.1996 |
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 175 cm |
| Waga | 75 kg |
| Ranking (system Elo): | 61/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
Liam Kinsella ostatnie mecze
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 10.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Imię i nazwisko | Liam Kinsella |
|---|---|
| Klub | Cheltenham |
| Data urodzenia | 23.02.1996 |
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 175 cm |
| Waga | 75 kg |
| Ranking (system Elo): | 61/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 10.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||