Tom Taylor
| Imię i nazwisko | Tom Taylor |
|---|---|
| Klub | Cheltenham |
| Data urodzenia | 21.02.2005 |
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 178 cm |
| Waga | 65 kg |
| Ranking (system Elo): | 39/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
Tom Taylor ostatnie mecze
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 10.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Imię i nazwisko | Tom Taylor |
|---|---|
| Klub | Cheltenham |
| Data urodzenia | 21.02.2005 |
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 178 cm |
| Waga | 65 kg |
| Ranking (system Elo): | 39/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 10.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||