George Harmon
| Imię i nazwisko | George Harmon |
|---|---|
| Klub | Cheltenham |
| Data urodzenia | 08.12.2000 |
| Wiek | 25 |
| Wzrost | 178 cm |
| Waga | 72 kg |
| Ranking (system Elo): | 58/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
George Harmon ostatnie mecze
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 10.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Imię i nazwisko | George Harmon |
|---|---|
| Klub | Cheltenham |
| Data urodzenia | 08.12.2000 |
| Wiek | 25 |
| Wzrost | 178 cm |
| Waga | 72 kg |
| Ranking (system Elo): | 58/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 10.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||