Joshua Martin
| Imię i nazwisko | Joshua Martin |
|---|---|
| Klub | Cheltenham |
| Data urodzenia | 09.09.2001 |
| Wiek | 24 |
| Wzrost | 176 cm |
| Waga | 70 kg |
| Ranking (system Elo): | 52/100 |
| Pozycja : | Napastnik |
Joshua Martin ostatnie mecze
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 10.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Imię i nazwisko | Joshua Martin |
|---|---|
| Klub | Cheltenham |
| Data urodzenia | 09.09.2001 |
| Wiek | 24 |
| Wzrost | 176 cm |
| Waga | 70 kg |
| Ranking (system Elo): | 52/100 |
| Pozycja : | Napastnik |
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 10.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||