Tommy Backwell
| Imię i nazwisko | Tommy Backwell |
|---|---|
| Klub | Cheltenham |
| Data urodzenia | 22.06.2003 |
| Wiek | 22 |
| Wzrost | 178 cm |
| Waga | 71 kg |
| Ranking (system Elo): | 41/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
Tommy Backwell ostatnie mecze
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 10.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Imię i nazwisko | Tommy Backwell |
|---|---|
| Klub | Cheltenham |
| Data urodzenia | 22.06.2003 |
| Wiek | 22 |
| Wzrost | 178 cm |
| Waga | 71 kg |
| Ranking (system Elo): | 41/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 10.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||